Aktywne filtry

Szybkowar Taurus 6l NOIS

302,20 zł
Availability: 788 In Stock

Gdy nie masz czasu na przygotowanie posiłku, z pomocą pospieszy  szybkowar Taurus marki "NOIS". Wykonany został ze starannie wypolerowanej stali nierdzewnej 18/10 i dostosowany do wszystkich płyt grzewczych.  Najważniejsze jednak jest to, że umożliwia on skrócenie czasu gotowania nawet o połowę - wystarczy zamknąć pokrywę, a warzywa, mięso czy cebula będą gotowe w okamgnieniu dzięki dnu, które równomiernie i szybko przewodzi energię cieplną na całej powierzchni. Bezpieczeństwo gwarantują specjalny mechanizm regulacji szybkiego zwalniania i otwierania pokrywy, blokada pokrywy oraz zawór redukcji ciśnienia. Garnek posiada poręczne uchwyty wykonane z tworzywa sztucznego, dzięki którym można go pewnie wziąć w ręce i przenieść na blat stołu. W trakcie gotowania uchwyty nie nagrzewają się.

Szybkowary NOIS

Jeśli lubisz gotować, z pewnością przywiązujesz wagę do wyposażenia swojej kuchni i na każdy odczuwalny brak reagujesz porównywaniem ofert sklepów oferujących kuchenne akcesoria. Pytanie brzmi więc: czy masz w swoim arsenale szybkowar? Jeśli nie — lub jeśli Twój dotychczasowy nadaje się wyłącznie do przejścia w stan spoczynku — koniecznie zapoznaj się z naszą propozycją!

Szybkowar ciśnieniowy — Twój sprzymierzeniec w kulinarnych wyzwaniach

Szybkowar to specjalny garnek wyposażony w pokrywę z zaworem regulującym ciśnienie wewnątrz naczynia. Jak dokładnie działa szybkowar i dlaczego stanowi wartą rozważenia inwestycję? Sekret tkwi w sprytnym wykorzystaniu praw fizyki. Aby przygotować danie w tym naczyniu, należy umieścić w nim odpowiednią ilość wody oraz wybrane składniki, a następnie zamknąć pokrywę. Hermetyczne zamknięcie powoduje, że powstała podczas gotowania para wodna powoduje wzrost ciśnienia. Z kolei wysokie ciśnienie sprawia, że wzrasta temperatura wrzenia wody. Rezultatem jest znacznie skrócony czas gotowania — to zaleta, którą z pewnością doceni każdy, komu nieobce są wyzwania związane z podejmowaniem kulinarnych przedsięwzięć.

Szybkowar ze stali nierdzewnej z naszej oferty

W naszym sklepie internetowym znajdziesz produkt, który zachwyci Cię swoją funkcjonalnością i imponującą wytrzymałością, zapewnioną przez wykorzystanie w procesie produkcyjnym wysokiej jakości stali nierdzewnej. Oferowany przez nas szybkowar to naczynie, które przez długie lata będzie doskonale spełniać swoją rolę w każdej kuchni, niezależnie od rodzaju płyty grzewczej. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że konstrukcja naszego garnka ciśnieniowego gwarantuje pełne bezpieczeństwo podczas gotowania: funkcję tę pełni prosty w obsłudze mechanizm otwierania i zamykania pokrywy, zawór bezpieczeństwa regulujący ciśnienie oraz blokada zapobiegająca otwieraniu się pokrywy pod wpływem ciśnienia wewnętrznego. Co więcej, wykonane z tworzywa sztucznego uchwyty nie nagrzewają się mimo wysokiej temperatury towarzyszącej przygotowywaniu posiłków, dzięki czemu bez przeszkód możesz przenieść naczynie z kuchenki w dowolne miejsce, nie obawiając się oparzenia.

Garnek ciśnieniowy — wzbogać swoje kulinarne doświadczenia!

Garnki ciśnieniowe są wykorzystywane do przygotowywania wielu rodzajów posiłków, zwłaszcza wtedy, gdy chcesz przygotować potrawy wymagające długiej obróbki termicznej, a zależy Ci na zaoszczędzeniu czasu. Szybkowary pozwalają bowiem na szybkie gotowanie potraw pod wysokim ciśnieniem, dzięki czemu dania zachowują więcej składników odżywczych niż w przypadku innych metod gotowania, a ponadto zachwycają wspaniałym smakiem i przyprawiającym o zawrót głowy bogactwem zapachów.

Myślisz o zakupie szybkowaru? Nie zwlekaj! Zapoznaj się z naszą ofertą i spraw, by efekty Twoich kulinarnych przedsięwzięć przeszły oczekiwania!