Aktywne filtry

Availability: 487 In Stock

Wszechstronne miski marki "NOIS" mogą służyć zarówno do przechowywania żywności jak i do miksowania składników na ciasto lub krem czy podawania sałatek na stół. Miski wykonane ze stali nierdzewnej 18/10 (gatunek AISI 304) posiadają silikonową podstawę antypoślizgową, miarkę na wewnętrznych ściankach oraz dokładnie dopasowane pokrywki.

Miski kuchenne NOIS

Miski kuchenne ze stali nierdzewnej dostępne w ofercie naszego sklepu wyróżniają się uniwersalnością i praktycznością. Łatwo utrzymać je w czystości, dlatego są to produkty, które znajdą swoje zastosowanie w każdej kuchni. Mnogość rozmiarów i pojemności sprawia, że z łatwością każdy Klient może dobrać misy kuchenne odpowiednie do swoich potrzeb. Misy dostępne w ofercie NOIS wykonane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 (gatunek AISI 304). Wyposażone są w dodatkową silikonową podstawę antypoślizgową, która nie rysuje powierzchni i pozwala na utrzymanie miski w jednym miejscu.

Wysokiej jakości misy ze stali nierdzewnej

Każda miska ma także praktyczną miarkę umiejscowioną na ściankach wewnętrznych. Zarówno miski pojedyncze jak i miski w zestawie wyposażone są w świetnie dopasowane pokrywki. Stal nierdzewna, z której zostały one wykonane, nie ulega utlenieniu i jest niezwykle łatwa w konserwacji i czyszczeniu. Naczynia ze stali nierdzewnej, utrzymane w czystości, zapewniają higienę, czystość i antykorozyjne właściwości. 

Dzięki krawędzi modelowanej, płyny na ściankach nie skapują, ułatwiając przelanie zawartości. Pokrywki na miskach wykonane z polietylenu - tworzywa sztucznego, które wykazuje odporność na działanie kwasów, zasad, soli i tłuszczów. Pokrywki pozwalają na szczelne zamknięcie miski, dzięki czemu ułatwiają bezpieczny transport i są niezwykle łatwe w przechowywaniu. Miski można wkładać jedna w drugą, co pozwala na zaoszczędzenie miejsca.

Miska kuchenna od NOIS - wielofunkcyjna i solidna

Miski ze stali nierdzewnej są o wiele trwalsze i wielofunkcyjne niż miski plastikowe. Produkty oferowane przez nas, odnajdą się nie tylko w domowym zaciszu, ale również we wnętrzach lokali gastronomicznych. Sprawdzą się w czasie przygotowania marynat, surówek, sosów, mięs, a także kremów i ciast. Miski kuchenne od NOIS to także niezastąpione narzędzie do przechowywania potraw przygotowanych, np. sałatek, dań lub innych artykułów spożywczych. Miski w różnych rozmiarach o różnej wielkości przypadną do gustu niejednej pani domu.

Trwałe i solidne miski z pokrywkami

Miska kuchenna ze stali nierdzewnej nie wchłania zapachu jedzenia, nasze produkty nie odkształcają się i z powodzeniem mogą posłużyć przez długi czas. Każdy z oferowanych produktów jest dopuszczony do kontaktu z żywnością. Uniwersalność misek i ich estetyczny design sprawia, że doskonale sprawdzą się także do serwowania przekąsek.

Kuchenna miska ze stali nierdzewnej najczęściej może być myta w zmywarce, co wpływa na oszczędność czasu i komfort użytkowania. Miski ze stali nierdzewnej z pokrywkami są idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka wytrzymałych i praktycznych naczyń kuchennych. Wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, są bardzo trwałe i odporne na korozję, co oznacza, że są idealne do codziennego użytku i łatwe w czyszczeniu.

Warto zainwestować w takie miski, ponieważ są one wielofunkcyjne i można je wykorzystać do różnych celów. Mogą być używane jako miski do serwowania sałatek, zup, dań jednogarnkowych, a także do przechowywania żywności w lodówce lub zamrażarce. W porównaniu z innymi naczyniami kuchennymi, miski ze stali nierdzewnej z pokrywkami są bardzo trwałe i mogą służyć przez wiele lat.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!