Szybkowar Taurus 6l NOIS

302,20 zł

Gdy nie masz czasu na przygotowanie posiłku, z pomocą pospieszy  szybkowar Taurus marki "NOIS". Wykonany został ze starannie wypolerowanej stali nierdzewnej 18/10 i dostosowany do wszystkich płyt grzewczych.  Najważniejsze jednak jest to, że umożliwia on skrócenie czasu gotowania nawet o połowę - wystarczy zamknąć pokrywę, a warzywa, mięso czy cebula będą gotowe w okamgnieniu dzięki dnu, które równomiernie i szybko przewodzi energię cieplną na całej powierzchni. Bezpieczeństwo gwarantują specjalny mechanizm regulacji szybkiego zwalniania i otwierania pokrywy, blokada pokrywy oraz zawór redukcji ciśnienia. Garnek posiada poręczne uchwyty wykonane z tworzywa sztucznego, dzięki którym można go pewnie wziąć w ręce i przenieść na blat stołu. W trakcie gotowania uchwyty nie nagrzewają się.

Dostępny
Ilość

  Płatność

Szybkie i bezpieczne płatności on-line

  Dostawa

Wysyłka 24h kurierem DPD

  Zwroty

14 dni na zwrot towaru

Firmy używające iMoje

Szybkie i wygodne płatności on-line

Szybkowar Taurus 6l marki "NOIS" posiada 4 niezależne systemy zabezpieczeń: Mechanizm otwierania/zamykania pokrywki poprzez obracanie jej za pomocą uchwytu upraszcza korzystanie z niego; Zawór regulacji ciśnienia należy ustawić naprzeciw wymaganego trybu gotowania. W przypadku nadmiernego ciśnienia zawór wylotowy pary podnosi się do góry i normalizuje ciśnienie robocze. Blokada bezpieczeństwa zapobiega otwieraniu się pokrywki pod wpływem wysokiego ciśnienia wewnętrznego. 

ZALETY: 

1. Zapewnia minimum nakładu czasu i znaczną oszczędność energii cieplnej dzięki gotowaniu jedzenia pod ciśnieniem.

2. Szybkowar można używać do gotowania zup, warzyw, mięsa i wyszukanych dodatków.

3. Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek. Kuchenki gazowe: wysokość płomienia nie powinna być większa niż do dna garnka; kuchenki elektryczne: średnica pola grzejnego nie powinna być większa niż średnica dna garnka; kuchenki ceramiczne i indukcyjne: dno szybkowaru powinno być czyste i suche. W trakcie gotowania uchwyty nie nagrzewają się. Można je uszkodzić tylko pod wpływem bardzo wysokiej temperatury. Takich uszkodzeń gwarancja nie obejmuje.

4. Dno kapsułowe, rozprowadzające ciepło o średnicy 22cm dla szybkiego nagrzewania i równomiernego rozprowadzania ciepła.

5. Prostota korzystania z systemu bezpieczeństwa.

Garnek szybkowaru zaleca się myć ręcznie za pomocą miękkiej gąbki z dowolnym płynem. Po umyciu należy wytrzeć do sucha w celu zachowania błyszczącej powierzchni. Pokrywkę oraz uszczelkę również należy myć ręcznie ciepłą wodą. Po wysuszeniu należy zamocować uszczelkę na jej miejsce.

Ważne! Należy nanieść na uszczelkę niewielką ilość oleju. Przedłuży to okres jej użytkowania.

Materiał: stal nierdzewna

Wysokość garnka: 16,5cm

Średnica garnka:   22cm

Pojemność garnka: 6l

830003

Opis

Materiał
stal nierdzewna 18/10
Wykończenie wewnętrzne
Mirror
Uchwyt
miękki uchwyt PP
Baza
3 warstwy
Typ kuchenki
wszystkie typy kuchenek

1 inny produkt w tej samej kategorii: